Grey's Anatomy: Chirurdzy

Sezon 5, środa 21:00 - 00:55

Advertisement

Wideo

Wszystkie wideo

Minimaratony serialu Grey's Anatomy: Chirurdzy

Już od 23 lipca, w każdą środę od godz. 21:00, oglądaj pięcioodcinkowe mini maratony serialu „Grey’s Anatomy: Chirurdzy”.

Więcej wideo

Podziel się

O serialu

Lekarze ze szpitala Grey Sloan Memorial (dawniej Seattle Grace) każdego dnia mierzą się z życiem i śmiercią. To między sobą znajdują pocieszenie, przyjaźń, a czasami nawet coś więcej. Wspólnie odkrywają, że nic nie jest jednoznaczne i ani medycyna ani relacje międzyludzkie nie mogą być definiowane wyłącznie w kategoriach czerni i bieli.

Bohaterowie ze szpitala Grey Sloan Memorial wracają na FOX Life w dziesiątym sezonie tego niezwykle popularnego serialu, zdobywcy nagród Emmy i Złotych Globów. Najnowsze odcinki obfitują w zwroty akcji, zarówno w wątkach medycznych, jak i tych opowiadających o życiu i związkach głównych bohaterów.

Dziesiąty sezon rozpocznie się dramatycznie. Lekarze z Grey Sloan Memorial stawią czoła zniszczeniom, które pozostawiła po sobie burza. Olbrzymia lawina błotna rani grupę ratowników i obywateli, tym samym znacznie osłabiając ekipę ostrego dyżuru. Tymczasem Meredith (Ellen Pompeo, „Złap mnie jeśli potrafisz”) staje w obliczu trudnych decyzji, które będą miały wpływ na życie jej bliskich. Callie (Sara Ramirez I, „Spider – Man”) jest załamana ...

Więcej

Kiedy oglądać?

 1. S.10-E.22-Nigdy do siebie nie wrócimy
  29 lipca / 11:20
  Dodaj przypomnienie
 2. S.10-E.23-Nic mi nie wychodzi
  29 lipca / 12:20
  Dodaj przypomnienie
 3. S.10-E.24-Lęk przed niezanym
  29 lipca / 13:15
  Dodaj przypomnienie
Advertisement

#Chirudzy,GreysAnatomy

 1. Fox
 2. Foxlife
 3. National Geographic Channel
 4. Nat Geo Wild
 5. Babytv