OK

Grey's Anatomy: Chirurdzy

Sezon 9, środa 21:00 - 00:50

Advertisement

Wideo

Wszystkie wideo

Minmaratony serialu Grey's Anatomy: Chirurdzy (2)

Pięcioodcinkowe minimaratony serialu „Grey’s Anatomy: Chirurdzy” w każdą środę od godz 21:00.

Więcej wideo

Podziel się

O serialu

Lekarze ze szpitala Grey Sloan Memorial (dawniej Seattle Grace) każdego dnia mierzą się z życiem i śmiercią. To między sobą znajdują pocieszenie, przyjaźń, a czasami nawet coś więcej. Wspólnie odkrywają, że nic nie jest jednoznaczne i ani medycyna ani relacje międzyludzkie nie mogą być definiowane wyłącznie w kategoriach czerni i bieli.

Bohaterowie ze szpitala Grey Sloan Memorial wracają na FOX Life w dziesiątym sezonie tego niezwykle popularnego serialu, zdobywcy nagród Emmy i Złotych Globów. Najnowsze odcinki obfitują w zwroty akcji, zarówno w wątkach medycznych, jak i tych opowiadających o życiu i związkach głównych bohaterów.

Dziesiąty sezon rozpocznie się dramatycznie. Lekarze z Grey Sloan Memorial stawią czoła zniszczeniom, które pozostawiła po sobie burza. Olbrzymia lawina błotna rani grupę ratowników i obywateli, tym samym znacznie osłabiając ekipę ostrego dyżuru. Tymczasem Meredith (Ellen Pompeo, „Złap mnie jeśli potrafisz”) staje w obliczu trudnych decyzji, które będą miały wpływ na życie jej bliskich. Callie (Sara Ramirez I, „Spider – Man”) jest załamana ...

Więcej

Kiedy oglądać?

 1. S.9-E.17-Komu przeszczep?
  23 grudnia / 11:35
  Dodaj przypomnienie
 2. S.9-E.18-Bezczynność
  23 grudnia / 12:30
  Dodaj przypomnienie
 3. S.9-E.18-Bezczynność
  24 grudnia / 11:35
  Dodaj przypomnienie
Advertisement

#Chirudzy,GreysAnatomy

 1. Fox
 2. Foxlife
 3. National Geographic Channel
 4. Nat Geo Wild
 5. Babytv